Chystá se deskovkový crossover World of Warcraft a Pandemic. Jak bude fungovat?
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Chystá se deskovkový crossover World of Warcraft a Pandemic. Jak bude fungovat?

Chystá se deskovkový crossover World of Warcraft a Pandemic. Jak bude fungovat?

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

8. 7. 2021 15:23

Na obzoru je další desková hra ze světa Warcraftu, respektive MMO World of Warcraft. Tentokrát se jedná o tematickou mutaci existující, velmi oblíbené a povedené hry Pandemic, ve které hráči čelí onemocněním devastujícím svět. Krátký teaser zatím úplně neodhalil, jak se vlastně bude novinka hrát a co v Azerothu nahradí tyfus a SARS. Náznaky ale existují.

Reklama

  • Představuje se deskovka Pandemic s motivy World of Warcraft
  • Zřejmě budeme bojovat s armádou nemrtvých Scourge
  • Hra vyjde na podzim

Je patrné, že hra vychází z druhého datadisku Wrath of the Lich King, klíčovou roli bude zřejmě hrát sám Arthas v roli Lich Kinga i jeho armáda nemrtvých Scourge. Hrací plán vyobrazuje mrazivý kontinent Northrend a nejpravděpodobnější variantou je ta, že bude právě armáda Scourge hrát roli nemocí. Místo kostiček anthraxu se tak mezi jednotlivými lokacemi (městy) lavinově šíří nemrtví a hráči, pravděpodobně v roli hrdinů Aliance a Hordy, dostanou za úkol invazi zastavit.

Novinkou můžše být systém boje proti bossům, který z klasického Pandemic neznáme. Z hrdinů bychom se, vzhledem k zasazení, mohli potkat třeba s Thrallem nebo Varianem Wrynnem.

Wrath of the Lich King Pandemic by mělo přijít na trh někdy na podzim letošního roku. Zatím je otázkou, zda se dostane i do Čech, případně dokonce s lokalizací. V případě zájmu ale jistě bude možná objednávka ze zahraničí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz