Chceš získat Playstation PS4? Tak hraj s Fantou a může být tvoje
Novinka Chceš získat Playstation PS4? Tak hraj s Fantou a může být tvoje

Chceš získat Playstation PS4? Tak hraj s Fantou a může být tvoje

Komerční sdělení
15. 10. 2021 19:35

Už dlouho toužíš po Playstation, ale stále ti není přáno? Dej si Fantu, #vystavusmev a v rámci akce Halloween na roztrhání zkus štěstí a vyhraj jednu ze zajímavých a velmi atraktivních cen v čele s Playstation PS4.

Reklama
Reklama

Soutěž Halloween na roztrhání běží do 31. 10. 2021 a více se o ní dozvíš buď přímo v prodejnách, v rámci speciální microsite na webu coca-cola.cz nebo na sociálních sítích. Kromě Playstation PS4 je ve hře řada dalších atraktivních cen, jako je skateboard, freestyle koloběžka, helma na skate či in-line brusle, cool ledvinka nebo kšiltovka. 

Ačkoliv Halloween je o strašení, cílem akce „Halloween na roztrhání“ limonád Fanta je hlavně pobavit a vykouzlit na tváři radostný úsměv z výhry. „Svátek Halloween je v České republice i na Slovensku zejména mezi teenagery rok od roku populárnější, je to ale jednodenní záležitost, která je až na konci října. Touto akcí jsme chtěli právě této věkové skupině, mezi kterou jsou naše limonády Fanta velmi oblíbené, čekání na Halloween zpříjemnit a svým způsobem zkrátit,“ komentuje Kateřina Třísková, Brand manažerka ve společnosti The Coca-Cola company ČR/SK a dodává: „Doufáme, že atraktivní ceny včele s Playstation PS4 udělají výhercům radost a spolu s Fantou všem zúčastněným, a nejen jim, zpříjemní příchod podzimu a rozjezd nového školního roku.“

Chceš získat Playstation PS4? Tak hraj s Fantou a může být tvoje

Takže #vystavusmev s Fantou, zkus štěstí a v rámci soutěže Halloween na roztrhání vyhraj. Více informací najdeš na www.coca-cola.cz/halloween

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz