Hrej.cz Novinka

Česká hra Hadr vás nechá hrát za… hadr

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
28. 8. 2020 08:00 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Simulátorů obskurních činností a bytostí není nikdy dost, že? Po chlebech, včelách, kamenech, stromech, trávě a podobně tu máme Hadr. Tedy, hadr. Na rozdíl od předchozích bizarních experimentů ale Hadr přichází s poměrně zajímavou myšlenkou. Více než kontroverzní hrou chce být logickou puzzle zábavou se zajímavou atmosférou.

Ve hře se tak zhostíme role kusu látky, který oplývá magickými schopnostmi. Cokoliv zakryje, nadobro zmizí. Této schopnosti je nutno důmyslně využívat a řešit zapeklité hádanky, které hráče posouvají skrz 13 různých místností. Nechybí samozřejmě klasický bar se sklenkou whisky, podíváme se ale i do skladu, vlaku nebo koupelny.

Hadr vychází 6. října letošního roku na platformách Steam a itch.io. Za vývojem stojí skupina Ateliér Duchů, která vznikla v rámci Fakulty výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz