Bungie zasáhlo proti prodeji cheatů
Novinka Bungie zasáhlo proti prodeji cheatů

Bungie zasáhlo proti prodeji cheatů

Patrik JeIínek

Patrik JeIínek

18. 10. 2020 09:00 3
Reklama
Reklama

Nejspíše se jednohlasně shodneme, že využívání cheat programů, stejně jako jejich produkce, představuje v herní sféře i nadále výrazný problém. Své o této problematice nakonec ví i tvůrci Destiny 2, kteří se právě v této souvislosti rozhodli nyní zatrhnout činnost jednomu z jejich prodejců, společnosti PerfectAim.

Zavrženíhodná činnost PerfectAim sestávala, a stále sestává, z prodeje aimbotů, wallhacků, změny vlastnosti hráčem držené zbraně a podobně. Vše řešeno formou separátního měsíčního předplatného pro zvolenou hru. Jejich záběr "podporovaných" titulů pochopitelně netvořila pouze online akce od Bungie, avšak právě iniciativa těchto vývojářů byla důvodem, proč – alespoň v případě Destiny 2 – došlo k odstranění hry z nabídky dostupných produktů. Důvodem k popsanému kroku pak pochopitelně byla ze strany vývojářů primárně snaha ukončit činnost, jež byla zcela v nesouladu s licenčním ujednáním hry.

Bungie zasáhlo proti prodeji cheatů

Ačkoli by se vzhledem k podobným případům z minulosti mohlo zdát, že prodejce softwaru po výše uvedeném zásahu Bungie ustoupí a vysloví minimálně veřejnou omluvu, opak je pravdou. Jediný, komu se PerfectAim totiž v nastalé situaci omlouvá, jsou výhradně a pouze ti zákazníci, kterým bylo učiněným krokem vývojářů zabráněno v zakoupení dalšího podvodného softwaru pro Destiny 2. V současné době není známo, zda bude konflikt mezi stranami dále pokračovat, či skončí pouze tímto lehkým pokáráním.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz