Blockchainová společnost Zilliqa představuje Web3 konzoli, chce se stát ekvivalentem Steamu pro Web3 hry
i Zdroj: Zilliqa
Novinka Blockchainová společnost Zilliqa představuje Web3 konzoli, chce se stát ekvivalentem Steamu pro Web3 hry

Blockchainová společnost Zilliqa představuje Web3 konzoli, chce se stát ekvivalentem Steamu pro Web3 hry

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 9. 2022 12:29 2

Společnost soustředící se na blockchain Zilliqa oznámila vlastní konzoli. Ta ale není úplně obyčejná a nemíří na konkurenční boj s PlayStationem či Xboxem. Jde totiž o Web3 konzoli, kde kromě first-party her nalezneme třeba Web3 peněženku, nástroje pro těžení kryptoměn a i její design je stvořen pro všechny fanoušky kryptoměn.

Reklama
Reklama

  • Společnost Zilliqa, tvořící stejnojmennou kryptoměnu, oznamuje vlastní konzoli
  • Ta se soustředí na Web3 hry, těžení kryptoměny a spojení komunity okolo kryptoměn
  • Bude podporovat vlastní hry, vyjde v příštím roce

Cílem Zilliqa je posílit svou pozici na trhu a vlastní kryptoměnu. Doufá, že dodá zákazníkům možnost hrát hry a zároveň těžit tokeny Zilliqa. Součástí platformy tak bude kombinace již zmíněných her, krypto aplikací a třeba tržiště, kde budou moct hráči získávat odměny a nakupovat či prodávat tokeny.

„Hardware Zilliqa a náš gaming hub dovolí neznalým získávat peníze, zatímco hrají hry, a to bez nutnost starat se o kryptoměny, které těží a získávají. Konzole vyjde příští rok společně se dvěma hrami, na což budou následovat další tituly od různých tvůrců. Společně s naší velkou komunitou a easy-to-use infrastrukturou nepochybujeme o tom, že se můžeme stát ekvivalentem Steamu pro Web3 hry,“ tvrdí Valentin Cobelea, ředitel herních technologií v Zilliqa.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz