Hrej.cz Novinka

Blizzard potvrdil The Burning Crusade Classic

radek-raudensky
Radek Raudenský
18. 2. 2021 21:23 Sdílej:

Včera jsme vás informovali o úniku obsahu zítřejšího BlizzConline. Z úst Blizzardu mělo zaznít, že se dočkáme The Burning Crusade Classic či uvedení obsahu do Diablo 4 a Overwatch 2. Necelých pár hodin před oficiálním zahájením se ale informace dozvídáme omylem přímo od Blizzardu.

Reklama
Reklama

Hráči totiž z oficiálních stránek vykutali Press Kit, který onen The Burning Crusade Classic potvrzuje a přináší k němu další informace. Vydání staronové expanze bude podobné Classicu, tedy že nové raidy a dungeony budou vydávány v podobném tempu jako při svém původním vydání. Zajímavé ale je, že hráči si budou muset vybrat zdali se svou postavou naskočí do nového dobrodružství, nebo s ní zůstanou na nových Classic serverech, které poběží dál

Druhá část úniku hovoří o velkém updatu do Shadowlands. Ten má nést název Chains of Domination a přinese například novou zónu do end game lokace The Maw s názvem Korthia. Samozřejmostí je také rozvinutí příběhu a nový dungeon, který má být opravdu obrovský.

Ani jedna z novinek nemá v tiskové zprávě uvedené datum vydání, v obou případech se ale fanoušci The World of Warcraft mají dočkat v letošním roce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz