Blizzard oznamuje novou survival hru v úplně novém světě, zatím hlavně nabírá zaměstnance
Novinka Blizzard oznamuje novou survival hru v úplně novém světě, zatím hlavně nabírá zaměstnance

Blizzard oznamuje novou survival hru v úplně novém světě, zatím hlavně nabírá zaměstnance

Radek Raudenský

Radek Raudenský

26. 1. 2022 10:15

Úterý tradičně značí den, kdy přichází o špetku více oznámení než v jiné dny. Zatímco jsme se na jedné straně dočkali oznámení akvizice ESL a FACEIT, na straně druhé nových Star Wars od Respawnu, na té třetí nám Blizzard představuje novou hru… Co hru, úplně novou značku!

Reklama
Reklama

  • Blizzard po mnoha letech oznamuje nový svět a v něm zasazenou novou hru
  • Příspěvek ale slouží spíše jako náborový inzerát
  • Studio pro projekt hledá spoustu vývojářů

Právě dnes večer totiž studio, které pravděpodobně za pár měsíců plně přejde pod křídla Microsoftu, oficiálně potvrdilo tvorbu nové hry a zároveň i IP. Půjde o survival titul zasazený do úplně nového světa, přičemž vývoj míří na PC i konzole. Velice krátký popis mluví o „místě plném hrdinů, které jsme ještě nepotkali, příběhů, které jsme ještě neslyšeli a dobrodružství, na které teprve čekáme.“

Trochu překvapivým faktem je to, že se oznámení nesnaží lákat hráče na příběhové pozadí nebo zajímavost světa, nýbrž slouží spíše pro nábor nových vývojářů. Studio shání celou řadu autorů napříč umělci, designery i programátory. I novinář Jason Schreier potvrzuje, že jde spíše o nábor, hru si ale údajně pochvalují i nespokojení a protestující zaměstnanci Activision Blizzard.

Poslední novou IP, kterou Blizzard přinesl, byl v roce 2016 Overwatch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz