Blizzard chce zlepšit pracovní podmínky, nový ředitel studia oznamuje změny vedoucí k lepší firemní kultuře
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Blizzard chce zlepšit pracovní podmínky, nový ředitel studia oznamuje změny vedoucí k lepší firemní kultuře

Blizzard chce zlepšit pracovní podmínky, nový ředitel studia oznamuje změny vedoucí k lepší firemní kultuře

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 1. 2022 08:55

Společně s akvizicí Activision Blizzard se neustále skloňují problémy okolo pracovních podmínek, sexuálního obtěžování a firemní kultury. Teprve nyní se s problémy snad začne něco dělat, jak oznámil Mike Ybarra, ředitel studia Blizzard.

Reklama
Reklama

  • Blizzard oznamuje novinky, které mají zlepšit pracovní podmínky ve studiu
  • Najímá nové zaměstnance, vedení bude placené podle kultury mezi zaměstnanci

V novém příspěvku na blogu Ybarra tvrdí, že se studio pokusí znovu získat ztracenou důvěru hráčů. Nově tak studio nastavuje různé metodiky, které by měly pomoct s dodržováním firemní kultury. Vysocí manažeři budou dostávat plat podle toho, jaké prostředí bude v Blizzardu panovat. Studio si najímá další zaměstnance soustředící se na správné pracovní podmínky a vytvořilo několik nových manažerských pozic zaměřených právě na tuto problematiku.

Investigativní týmy se rozrostou na trojnásobek, přičemž jejich úkolem je hlídat neakceptovatelné chování, a to napříč všemi zaměstnanci. Ybarra, který je ve vedení teprve několik měsíců, pak chce opět nastavit procesy, díky kterým budou moct zaměstnanci hodnotit své nadřízené. To vše je údajně začátek cesty, která před zkvalitněním práce v Blizzardu leží.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz