Bethesda údajně chystá akci pro novináře. Uskutečnit by se měla začátkem března
i Zdroj: Bethesda / Redfall press kit
Novinka Bethesda údajně chystá akci pro novináře. Uskutečnit by se měla začátkem března

Bethesda údajně chystá akci pro novináře. Uskutečnit by se měla začátkem března

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 1. 2023 12:15

Na dnešní showcase Developer_Direct uvidíme chystané hry z produkce Microsoftu a Bethesdy. Spekulace navíc naznačují, že bude brzy následovat další akce.

Reklama

  • Tom Henderson promluvil o akci pro novináře, na níž se představí hry od Bethesdy
  • Údajně se bude věnovat pouze titulům Redfall a The Elder Scrolls Online

S informací přispěchal Tom Henderson v článku na webu Insider Gaming. Microsoft podle všeho chystá speciální event, na němž se blíže představí tituly od Bethesdy. Dle Hendersona se uskuteční na začátku března a bude zaměřený především na novináře, široká veřejnost se na akci s největší pravděpodobností nedostane.

Akce se má navíc věnovat pouze dvěma hrám, údajně jde o Redfall a The Elder Scrolls Online, tedy tituly, o nichž bude řeč na dnešní prezentaci.

Henderson se také zmínil o termínu vydání Redfall. Z informací z jeho vlastních zdrojů vyplývá, že hra zřejmě opravdu dorazí 2. května. Tím potvrzuje předchozí spekulace. K oficiálnímu oznámení by mohlo dojít dnes večer.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz