Autoři Ghostwire: Tokyo údajně brzy představí další projekt. K oznámení by mohlo dojít na zítřejší prezentaci od Microsoftu
i Zdroj: Tango Gameworks / ZeniMax Media
Novinka Autoři Ghostwire: Tokyo údajně brzy představí další projekt. K oznámení by mohlo dojít na zítřejší prezentaci od Microsoftu

Autoři Ghostwire: Tokyo údajně brzy představí další projekt. K oznámení by mohlo dojít na zítřejší prezentaci od Microsoftu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 1. 2023 17:26

Studio Tango Gameworks se naposledy blýsklo akční adventurou Ghostwire: Tokyo, nyní už ale vesele pracuje na novém projektu. K jeho odhalení zřejmě dojde co nevidět.

Reklama

  • Tango Gameworks podle všeho brzy představí další hru
  • Titul údajně nese název Hi-Fi Rush
  • Leaker naznačuje, že by se mohl objevit na zítřejší akci v podání Microsoftu

K dalším plánům Tango Gameworks se vyjádřil leaker s přezdívkou billbil-kun, který pravidelně dodává přesné informace z herní branže. Naposledy mluvil o remasterované trilogii Grand Theft Auto, která se dle jeho předpovědi skutečně zařadila do nabídky na Steamu. Není tedy důvod, proč nevěřit jeho další zprávě.

Přímo zmiňuje hru pojmenovanou jako Hi-Fi Rush. Konkrétní detaily bohužel chybí, k jejímu oznámení by však mělo dojít velmi brzy. Leaker naznačil, že by se mohla poprvé ukázat světu na akci Developer_Direct, která se uskuteční už zítra. Titul by měl být k mání v rámci standardní a deluxe edice.

Šéf studia Šindži Mikami v minulém roce naznačil, že jeden z nových projektů vzniká pod vedením Johna Johanase, ředitele vývoje The Evil Within 2. Hru popsal jako zcela nový zážitek, který se zásadně odklání od survival hororů. Další informace ale bohužel chybí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz