Bayonetta a Vanquish znovu míří na konzole
Novinka Bayonetta a Vanquish znovu míří na konzole

Bayonetta a Vanquish znovu míří na konzole

Martin Synek

Martin Synek

10. 12. 2019 09:15 2
Reklama
Reklama

Je těžké uvěřit tomu, že je to už deset let, co jsme se poprvé setkali se sexy vražednou čarodějkou Bayonettou z dílny Platinum Games. Tato továrna na špičkové akční tituly (vyjma Teenage Mutant Ninja Turtles samozřejmě) ve stejném roce přišla ještě s hrou Vanquish.

Vanquish je rychlá akční 3rd person střílečka zasazená do budoucnosti, kde v roli DARPA agenta Sama Gideona čelíte armádě přisluhovačů ruského šílence Viktora Zaitseva, který zaútočí na San Francisco pomocí mikrovln. Tato hra v remasterované podobě vyšla již v roce 2017 pro PC a aktuální verze pro konzole by měla být identická.

Stejně jako Bayonetta, bude i Vanquish běhat ve 4K a v 60fps na PS4 Pro či Xboxu One X. Samotná edice se bude jmenovat The Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle a bude jí možné zakoupit skrze standartní obchody jednotlivých platforem za cenu $39.99 nebo €39.99. Tento bundle se k nám hráčům dostane 18. února 2020. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz