Hrej.cz Novinka

Avengers s next-gen updatem ztíží zisk XP

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
5. 3. 2021 08:45 Sdílej:

Upadající hvězda marvelovského univerza v podání Marvel's Avengers přichází s další novinkou měnící postup hrou. Prostřednictvím Crystal Dynamics se dozvídáme, že dosavadní způsob levelování dozná zpomalení a že tato změna dorazí už s příchodem next-gen updatu v polovině března.

Reklama
Reklama

Ve svém příspěvku se studio o změně vyjádřuje jako o nahrazení stávajícího lineárního systému levelování za přístup upřednostňující náročnější postup. Namísto neměnného množství XP, které bylo nutné získat pro dosažení všech úrovní, bude tak od 18. března každá z úrovní 25-50 odstupňována zvyšující se hranici XP. Důvodem k tomuto nepříliš populárnímu rozhodnutí měla být především snaha o lepší vyváženost herních mechanismů.

Ve smyslu dalších herních systémů je namístě doplnit, že příchod updatu ovlivní i náhodný, resp. nyní už spíše nenáhodný způsob získávání kosmetických předmětů. Vývojáři usoudili, že ve prospěch balancu (a nepochybně i financí) bude výhodnější hráčům umožnit zisk předmětů výhradně cestou jejich koupě. Svůj krok souběžně opodstatňují tím, že hráči budou mít daleko lepší kontrolu nad vlastním herním zážitkem a úpravou jednotlivých postav.

Změna postihující dostupnost in-game doplňků bude od 18. března začleněna postupně. Ve své úvodní fázi má být provázena nepřítomností části předmětů.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz