Hrej.cz Novinka

Autoři Black Desert oznámili 3 nové hry

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
14. 11. 2019 11:53 Sdílej:
Reklama
Reklama

Black Desert Online je MMO známé především svým neskutečně podrobným editorem postav a velmi povedenou grafikou. Jeho tvůrci, studio Pearl Abyss, ale na jinou tvorbu nezanevřeli. Naopak, na jihokorejském veletrhu G-Star Expo oznámili hned tři vyvíjené novinky.

První novinkou je MMO s názvem Plan 8. Primárně by se hra měla odehrávat v otevřeném světě a důraz je kladen na využívání exosuitů. Už z traileru je patrné, že Plan 8 sází na technické zpracování, záběry pořízené prý přímo ve hře si v ničem nezadají s dnešní západní vrcholovou produkcí.

Na mobilní telefony zase míří DokeV, roztomilé open-world MMO se zvířátky, cartoonovou stylizací a nepřáteli z odpadků.

Asi nejpůsobivější jsou záběry z Crimson Desert, taktéž open-world MMO zasazeného do typického fantasy světa. Server Kotaku upozorňuje na to, že by se mohlo jednat o prequel k Black Desert a hra by mohla vedle multiplayeru nabízet i možnosti singleplayerové kampaně. 

Všechny odhalené tituly (a i dosavadní produkci studia) spojuje impozantní grafické zpracování a masivní online světy. Je otázkou, nakolik tituly proniknou i na západní trhy a kdy se tomu stane. Plan 8 i Crimson Desert jsou dle slov autorů vyvíjeny na PC a konzole, je však možné, že se jedná o konzole příští generace. Pearl Abyss závěrem pozvali své fanoušky na příští E3, kde se dozvíme více..

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz