Autoři A Plague Tale: Requiem prozradili termín vydání a přihodili další vydatnou ukázku ze hry
i Zdroj: Focus Entertainment
A Plague Tale: Requiem Novinka Autoři A Plague Tale: Requiem prozradili termín vydání a přihodili další vydatnou ukázku ze hry

Autoři A Plague Tale: Requiem prozradili termín vydání a přihodili další vydatnou ukázku ze hry

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

včera 08:00

Studio Asobo již potvrdilo, že pokračování krysami promořené adventury A Plague Tale dorazí během letošního roku, se zveřejněním konkrétního termínu ale zatím otálelo. Nyní už však máme jasno.

Reklama
Reklama


Autoři prozradili, že Amicia s Hugem znovu vyrazí na cesty 18. října, kdy hra vyjde na PC a na konzolích PlayStation 5, Xbox Series a Nintendo Switch (cloudová verze). Sluší se připomenout, že hra hned v den vydání zamíří do knihovny služby Xbox Game Pass.

Zároveň bylo potvrzeno, že tým navázal spolupráci se společností Nvidia, aby v PC verzi mohl nastartovat ray tracing a technologii DLSS.

Aby toho nebylo málo, k dispozici máme také poctivou ukázku ze hry, která názorně předvádí akční i stealthové pasáže. Na konci Hugo ovládne krysí hejno, aby rychle vyřídil nepřátelskou přesilu. Malého klučinu zkrátka není radno podceňovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz