Hrej.cz Novinka

Atlus zkoumá možnost vstupu na Xbox

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
7. 3. 2021 12:15 8 Sdílej:

Přenesení produkce společností Atlus mimo i platformu PlayStationu se, zdá se, bude opakovat. Minimálně takové skutečnosti alespoň v tuto chvíli napovídá uveřejněný dotazník testující zájem hráčů na Xboxu a PC.

Reklama
Reklama

Mimo mobilních platforem zkoumá vydavatel během šetření především zájem širšího publika z řad Xboxu, PC a Switche o série Persona, Shin Megami Tensei a Etrian Odyssey. Pro dodatečný kontext doplňme, že zatímco loňský rok provázelo PC hráče překvapivé vydání Persona 4 Golden, letošek značil proc PC a Swtich debut západní verze Persona 5 Strikers.

Skutečnosti, že by se kolem série Persona mohlo něco v dohledné době udát, nasvědčuje mimo očividného příklonu k dalším platformám i fakt, že letošní rok značí 25. výročí celé série. S ohledem na značku Shin Megami Tense je pak ještě záhodno zmínit, že Atlus momentálně pracuje na remasteru Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD a novém pokračování Shin Megami Tensei 5. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz