Hrej.cz Novinka

Apex Legends ukazuje příběh Pathfindera

radek-raudensky
Radek Raudenský
30. 12. 2020 11:26 Sdílej:
Reklama
Reklama

Už před delší dobou se studio Respawn v rámci Apex Legends vrhlo do tvorby série příběhových videí Stories from the Outlands, ve kterých ukazovalo původ zejména nových hrdinů. Jelikož je ale sezóna v plném proudu a nový hrdina přijde až za nějaký čas, rozhodli se vývojáři poodhalit cestu roztomilého robota Pathfindera.

Ten v samotné hře kromě typického háku také hází své povzbuzující hlášky. Stejně jako většina původních postav ale ani Pathfinder neměl své příběhové pozadí, a to až do videa „Fight Night“. V tom vidíme, že Pathfinder pracoval v mnoha oborech, v žádném z nich ale nebyl moc dobrý. Když se „náhodou“ dostal do hledáčku místního detektiva a mafie, zjišťujeme, že jeho původní zaměření rozhodně nemělo být uklízení stolů.

Celé video ale naznačuje, že Pathfindera uvidíme i v dalších dílech. Jeho tajemné příběhové pozadí totiž tímto videem rozhodně nekončí, spíše naopak. Jsme zvědaví, jak se příběh této battle royale hry bude dále rozvíjet, a to i třeba s další sezónou, která by měla startovat 1. února.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz