Apex Legends chce zachovat unikátní postavy, časem může ukončit sezónní vydávání nových legend
i Zdroj: Respawn
Apex Legends Novinka Apex Legends chce zachovat unikátní postavy, časem může ukončit sezónní vydávání nových legend

Apex Legends chce zachovat unikátní postavy, časem může ukončit sezónní vydávání nových legend

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 5. 2022 14:17

Jestli se někomu podařilo držet tempo s neustále se rozvíjejícím Fortnite, bylo to právě Apex Legends. To sice na začátku sbíralo trakci celkem dlouho, postupem času si ale vývojáři z Respawn dokázali udržet velkou popularitu, což jim zajistilo rozsáhlé zdroje, a tedy i možnost hru neustále aktualizovat. Jenže minimálně v rámci nových postav budou muset vývojáři časem brzdit.

Reklama
Reklama

  • Hlavní designer postav pro Apex Legends prozradil, že je čím dál tím těžší tvořit nové a unikátní postavy
  • Časem může studio narazit na zlomový bod a skončit se sezónním vydáváním nových legend

To prozradil hlavní designer postav Devan McGuire, který tvrdí, že je čím dál tím těžší tvořit nové unikátní postavy, které ale nejsou příliš silné ani specifické. Časem se Respawn může dostat ke zlomovému bodu, kdy vydávání nových postav každou sezónu už nebude možné. 

Stále ale jde o vzdálenou budoucnost. Kupříkladu Overwatch zvládl udržet diverzitu postav, přičemž jich hra nyní obsahuje lehce přes 30. Apex Legends nyní nabízí 20 legend a několik dalších jich ukrývá v souborech. Je ale faktem, že pro tvorbu unikátních postav je potřeba velká fantazie a značný tým. Kupříkladu League of Legends, které nyní obsahuje katalog více než 140 postav a fanoušci už několikrát naráželi na to, že jejich schopnosti bývají velice podobné.

Studio má ale stále napilno. Kromě neustálé podpory počítačové verze se vývojáři chystají na celosvětové vydání mobilní verze Apex Legends, která byla tvořena od základů znovu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz