Apex Legends ukazuje další část novinek v nadcházející sezóně
i Zdroj: EA
Novinka Apex Legends ukazuje další část novinek v nadcházející sezóně

Apex Legends ukazuje další část novinek v nadcházející sezóně

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 5. 2022 11:57

Apex Legends se za pár dní přesune do své 13. sezóny, která si pro hráče chystá další várku nového obsahu. Ve speciálním cinematic traileru nám vývojáři představili novou legendu Newcastla a v novém gameplay videu představují i nový přídavek na mapě – mrtvou tajemnou příšeru.

Reklama
Reklama

  • Nový trailer Apex Legends odhaluje další novinky v 13. sezóně
  • Na mapě se objeví mršina tajemné nestvůry

Mršina se stane velice důležitou součástí mapy - nachází se mezi North Pad a The Mill. Tato část mapy tak bude ještě lukrativnější, jelikož vnitřnosti příšery budou posety vzácnými zbraněmi. Okolo těla se postavila výzkumná oblast. Objevuje se také zmínka o PvE novince, v níž se tým může pokusit o zničení několika vln robotů, za což získají přístup do oblasti se zbraněmi a dalším vybavením.

Trailer se také krátce soustředil na Newcastla, k přesnému odhalení jeho schopností ale stále nedošlo. Opět se ale ukazuje, že legenda dokáže před sebe hodit štít, stejně tak dokáže skočit ke svému spojenci, kterého ochrání před střelbou. Samozřejmě nechybí ani nové skiny a celý battle pass.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz