Respawn věří, že se z Apex Legends Mobile stane další velký esportový titul
i Zdroj: https://www.ea.com/en-gb/games/apex-legends/news/apex-legends-mobile-faq#:~:text=Due%20to%20current%20world%20events,March%207%20Pacific%20Standard%20Time.
Novinka Respawn věří, že se z Apex Legends Mobile stane další velký esportový titul

Respawn věří, že se z Apex Legends Mobile stane další velký esportový titul

Petr Jan Berka

Petr Jan Berka

21. 4. 2022 09:05

Dle odhadů nás už dělí jen 2 týdny od nového multiplayerového titulu, který si svou cestu našel už i do našich telefonů. Je téměř jisté, že Apex Legends Mobile se po boku Call of Duty: Mobile nebo Fortnite Mobile stane atraktivní hrou mobilních hráčů. V to samé věří i Respawn Entertainment společně s EA, kteří začali plánovat nástup značky na esportovou scénu.

Reklama
Reklama

  • Respawn s EA věří, že vytvořili další populární titul do mobilního esport světa
  • Kompetetivní život Apex Legends Mobile by mohl začít na turnaji Apex Legends Global Series
  • Hra by měla vyjít 5. května a první Battle pass 7. května

Tam by se hra měla dostat co nejdříve po vydání, jelikož už byl vytvořen YouTube kanál, jenž by se měl právě této mobilní hře věnovat na soutěžní úrovni. Ten byl následně přidán oficiálním kanálem Apex Legends Global series mezi sledované. Můžeme tedy očekávat, že bychom se již na tomto esportovém turnaji mohli setkat i s mobilním bráškou populární hry.

Respawn věří, že se z Apex Legends Mobile stane další velký esportový titul
i Zdroj: Hrej.cz

U Apex Legends Mobile je předpokládané datum vydání stanoveno na 5. května tohoto roku s tím, že první Battle pass s názvem Fight Night, který by plátcům herní zážitek obohatí o bonusové skiny, by měl být venku o dva dny později.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz