Hrej.cz Novinka

Agent 47 se vydal na misi do Maroka

jiri-bigas
Jiří Bigas
1. 6. 2016 12:52 Sdílej:
Reklama
Reklama

Dánské studio IO Interactive láká prostřednictvím minutového launch traileru na vydání třetí epizody Hitmana, která proslulého holohlavého zabijáka s čárovým kódem na zátylku zavede až do marockého města Marrákéš. Nová část je v prodeji od včerejška.

V Maroku půjde Hitman v misi nazvané A Gilded Cage po krku zkorumpovanému bankéři a jeho komplici z řad armády. Podle vývojářů novinka skloubí prvky z obou předchozích částí - klaustrofobickou povahu mise Showstopper v Paříži a rozsáhlý živoucí svět Sapienzy. Šéf studia Hannes Seifert věří, že hráči dostanou spoustu prostoru k prozkoumání světa a oblíbenému experimentování.

Pokud jste už dříve zaplatili za balíček Full Experience, DLC Marrakesh je pro vás už v tuto chvíli k dispozici bez dalších poplatků. Ostatní mohou koupit tuto epizodu samostatně za 8 eur, tedy v přepočtu asi 220 korun. Například na Steamu. Třeba na PS Storu se pak prodává za 269 korun.

Tato epizoda přitom měla být původně ještě součástí základní hry spolu s Paříží a středomořskou Sapienzou. Další úkoly hráče zavedou do Thajska, Spojených států a Japonska. Všechny by měly stihnout vyjít do konce roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz