Souhlasím s Mitsurugim. Nápad to byl zcela jistě šlechetný a v jiné době určitě skvělý, ale dnes, kdy se většinou vše ve zlé obrátí je to přece jenom ošemetná záležitost co jde bohužel lehce zneužít. Myslím tím v rukou nemocného jedince a za přispění všemožných zdělovacích prostředků a následné překroucení původní "PRAVDY". Lepší by asi bylo avízovat, že určitá část z prodané hry bude věnována na charitu a dost. I když to nebude asi tak marketingově úžasné, ale celkem právně ošetřené proti případným soudním tahanicím. Ale původní nápad je určitě pozitivní a chvályhodný.
Souhlasím s Luk83: Sice mám jen Notebook na internet, práce s Officem, tabulky, úpravy videa, fotek a práci s hudbou a sem tam nějakou tu klasickou hru Fallout 1,2 co na Xbox není. Taktéž Torchlight a snad vyjde už brzy i dvojka, která bude zatím jen na PC. Xbox mám na hry nové. Osobně rozumím programům na stříhání videa a hudby a různých serepetiček, blbůstek atd.. , ale že bych si dokázal nastavit nějakou hru v PC a přispůsobit ji požadavkům tak to u mě rozhodně nehrozí--nikdy sem se o to nezajímal a nikdy mě to zajímat nebude. To je prostě osobní utrpení, když po mně něco hra chtěla. Preferuji Xbox hry a Notebook práce+sem tam nějaká hra. Každému co jeho jest.
@pida.la (seznam.cz): Sakra co je to ten Warez? To tam všichni něco ledabyle stahují? A nebo je to jen stránka lidí co mají potřebu neutuchajícího sdílení dat bez omezení???? Pardón, ale jsem již staršího data vydání a tyto stránky, stejně tak cheaty do her neprovozuji.
Onlinovky nehraju a tak se spíš obávám, že pokud už to rozběhnou a bude se to hrát tak aby se to nepromítlo do dalšího pokračování série TES. Ale to bude určitě opět dlouhá doba brrr
Nu což, chápu ochranu pomocí internetu a souhlasím s tím, ale myslel jsem spíš, že to bude jen nějaká registrační procedůra a připojený budeš muset zůstat jen z principu, ale pokud se během hraní teprve stahují data tak je to celkem hodně na prd. Diablo sem nikdy nijak neocenil a druhý díl sem zkoušel jen demo a radši hraji občas Torchlight a tudíž se těším na dvojku. I když si myslím, že Diablo III bude slušná hra tak je pravděpodobné, že ji kde co předčí, protože očekávání jsou velká a většinou to dopadá zle. Takže když to nezachrání single tak to opravdu bude už jako WoWko a od toho asi časem lidé dají ruce pryč. Ale penízky se jim dozajista vrátí a přeju jim to.
Myslím, že obdobné prohlášení ohledně ochrany práv měl i Microsoft k nové Xkrabici. Dá se to samozřejmě pochopit, že vydavatel touží po co největším prodeji. Ale pokud je zboží v pořádku a nepoškozené tak namám důvod ho znovu neprodat pokud už o něho nemám zájem. Celkem slušné řešení si našli ke hře Kingdoms of Amalur-jelikož mám origo tak si zadám kód na EA a otevře se mi další obsah hry a pokud hru prodám tak ten kdo si ji koupí si může opětovně kód za poplatek koupit a je to vyřešeno. Aspoň něco z toho mají-pokud o to samo sebou hráč stojí. Takováto minitransakce by mě osobně nevadila a myslím, že funguje v dosti hrách a hlavně v on-line. Tak jen doufám, že se tlak hráčské komunity projeví a budou třeba zaheslované jen nějaké bonusové části her, které si budeme moci za pár šupů koupit.
To byla dosti zvláštní hra na kterou se jen tak nezapomíná. Co všechno já v té hře nenašel a dohrál to s minimem schopností a trápil se z Bossy. Hra měla skvělý nápad a jedinečnou atmosféru-skvělé hádanky-tedy první Soul Reaver. Takže doufám, že se toho chytnou opět podobní nadšenci s trochu pokřiveným úsudkem na adventurní hry.
@Mitsurugi: Jo jo přesně tak kamera je opravdu šílená a ještě mi celkem vadí, že postava je strašně blízko pomyslné kamery a tak si ani neužiju žádný extra výhled. Ale jak sem psal níže-na občasné vyblbnutí se to bude dát hrát. Jen asi počkám, až spadne trošku cena, protože ta je v podobném duchu jako ta KAMERA. A ještě nevím zda se to bude dát koupit bazarem, poněvadž strašili o poviném spuštění přes net a nějaký klíč-nevíte zda to je jen pro PC či i verze konzolové? Dík
@Lady Stardust: No ano to máš pravdu, že děj byl pěkný a rozhodování v určitých věcech se jim velmi vydařilo. O tom není pochyb. Jen mě to přišlo spíš jako datadisc, než jako plnohodnotná hra-s prominutím. Dle reakcí to byla opravdu kontroverzní hra a já tam ty tužší souboje opravdu potřebuji-jinak můžu spíš hrát adventuru-nic ve zlém. Snad si na té hře našel každý své, ale odezva hráč byla vesměs negativní a to v četně té mé. Ale pokud se ti DA 2 líbí Lady tak je to paráda a je dobře, že si našel své příznivce.
Budu se těšit. Nic špatného sem na to od PC hráčů zatím nečetl. Jen si myslím, že počkám na bazarovou cenu, protože to bude určitě pěkná řacha a ještě k tomu s CZ titulky.
No uvidíme-já sem někde četl, že to má mít podporu Windows8. V každém případě je mi to cetaklkem jedno, protože ještě rok a půl mě tu bude strašit 360tka a do té doby to bude zase všechno jinak a grafika bude tou dobou již stejně starší, protože se pořád vyvíjí a nepočítam, že týden před vydáním to upgreadují :-))). Vždyť je to jedno, hlavně ať se opět pobavím u dobrých her.
No pokud by to na Xbox nevyžadovalo připojení k internetu tak bych si to s chutí koupil, ale když se budu muset neustále připojovat tak se na to pěkně vy...u! Notebook mě toto dozajista neutáhne:-))
TES sérii mám hrozně rád a Dragon Age 1 také, pravda je, že druhý díl Dragon Age jsem si koupil-dohrál a vzteky prodal. Spíš by se měli inspirovat prvním dílem a dotáhnout ho k dokonalosti, protože procházet tři lokace jako ve druhém dílu stálo opravdu za velký lidský exkrement. A nestojím o nějaký klon něčeho co je velmi kvalitní jeko Skyrim.
nevím a nehrál sem. Dvojku sem dohrál z povinosti a jen sem se chtěl zeptat co to jsou to ty 2 giga???? To je cca asi 20 hodin přidané hodnoty k stávající hře, nebo 3 minuty nějakého závěrečného videa a 6 řádků dialogů???
Druhý díl sem dohrál na max obtížnost a trápení nastávalo spíše u částí kdy se mělo něco ubránit a nebo v určitém termínu zničit. Třetí díl byl přesně to samé v růžovém. Sekáte si to zkrze nepřátele a šup Berseker--to bylo opravdu na Max otravné a asi i trochu zbytečné, protože přece jen s gamepadem se trefit do bříška poletující potvoře byl záhul. A Dark Souls--- paráda , trápení, paráda.
No aspoň nebudu muset ty peníze vyhazovat už příští rok. Bylo fajn, že první generace konzolí---PSX i XBOX byli primárně na hry---nyní to vypadá, že si budou spíše konkurovat s širší nabídkou doplňků a ne s kvalitou her. Nevím zda o toto každý stojí. V každém případě je pro mne výhodnější si koupit jednou za dekádu konzoli, než-li drahý počítač a každoročně do něho cpát prachy na upgready. Asi tak.
No já si myslím, že je to škoda, protože každá konkurence tvoří nový trh a možnosti. Ať už úspěšná či ne tak většinou nabídne něco nového či neotřelého co doposud dosavadní trh nenabízí. I když se neprosadí tak si firmy co jsou stálicemi vezmou alespoň něco z ambicózních projektů a dosadí do svých současných, či budoucích produktů co provozují a nebo plánují.
No snad se jim to podaří a hru dodělají tak aby šlapala na jedničku. Ale já to rozhodně hrát nebudu. Pamatuju se na nějaký díl PS 1 a byla to taková divná hra. Kolikrát sem ani nevěděl proč umírám a půl hodiny dumal nad tím co se otevřelo za dveře, když sem zmáčknul nějakou pitomou páčku. Asi je to jen pro vyvolené. Kupříkladu na Dark Souls mám nahraných několik hodin a vždy vím proč sem umřel a kdy udělal chybu, ale u TR sem většinou tápal a nechápavě kroutil hlavou proč po desáté se ta čůza něčeho pustí a spadne do posrané propasti. Hra to je asi precizní a novější díly snad nejsou tak chaotické, ale mě to zůstane zapovězeno navždy.
Myslím, že jsem také narazil na pár odkazů na Sněžné Elfy v některých knihách. Na DLC se těším i když mám asi smazané pozice-takže to někdy zkusím od začátku. No nyní je trápení s Dark Souls a tak není na Skyrim mnoho času.
Bohužel nemám Kinect, ale to by mě asi partnerka dala nějakou fatalitu, kdybych u toho ještě ječel jak debil-ale do budoucna s nouvou Xkrabicí s Kinectem počítám. Dobré to je. Tak proč to nevyužít.