Obchod láká na říjnové vydání Assassina
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Obchod láká na říjnové vydání Assassina

Obchod láká na říjnové vydání Assassina

David Plecháček

David Plecháček

15
Reklama

Vypadá to, že je jen otázkou dnů, maximálně několika týdnů, než Ubisoft oficiálně představí svůj další díl ze série Assassin’s Creed. A jelikož se prozatím k žádné činnosti nemá, činí za něj jiní. Dosud neznámý obchod WoG.ch stojí za leakem, podle kterého vyjde pokračování zabijácké série už letos v říjnu.

Švýcarský největší prodejce her, World of Games, na své stránky umístil položku Assassin’s Creed: Empire. Pokud dění kolem Ubisoftu sledujete pečlivě, je vám název Empire známý. Náznaky o tom, jak se titul bude jmenovat a také kde se bude odehrávat, se objevily už před rokem, konkrétně začátkem loňského ledna.

Tehdy server Kotaku přišel s tím, že nový díl nese označení Empire a jako první řekl, že vyjde po roční odmlce v roce 2017. Část toho se potvrdila – loni žádný díl, kromě remasterované kolekce, nevyšel. Tyto zprávy se také shodují s tím, co se objevilo na webu švýcarského prodejce. To může znamenat dvě věci – buď WoG.ch vycházel právě z těchto rok starých úniků, nebo má vlastní zprávy, které se přesně shodují s tím, co napsalo Kotaku.

Pokud platí druhá varianta, mohl by platit i zbytek, totiž zasazení do starověkého Egypta, a také fakt, že se série výrazně změní. Kotaku totiž kromě výše zmíněného tehdy uveřejnilo, že za delším vývojem stojí kompletní předělání principů série a vytváření zbrusu nových materiálů pro novou generaci her, které by měly být podobnější Zaklínači.

Nového Assassina najdete na WoG.ch ještě teď – jediné, co se změnilo, je datum vydání. Původně byl explicitně řečený říjen, zatímco teď se hovoří jen o posledním kvartálu letošního roku. Hojně se pochopitelně spekuluje i o platformách. Na zmíněném portálu je prozatím jen Xbox One, PS4 a PC verze, ale vzhledem k tomu, že mluvíme o Ubisoftu, je ve hře i Switch. Ten ale WoG nezmiňuje.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama