Back 4 Blood je gold. Hru si můžete vyzkoušet v otevřené betě
Back 4 Blood Novinka Back 4 Blood je gold. Hru si můžete vyzkoušet v otevřené betě

Back 4 Blood je gold. Hru si můžete vyzkoušet v otevřené betě

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 8. 2021 10:00

Už za dva měsíce bychom se měli dočkat následovníka série Left 4 Dead. K Back 4 Blood se k nám už dostalo mnoho informací, dokonce jsme měli možnost kooperační akci vyzkoušet. A nyní už nic nebrání tomu, aby hra skutečně vyšla.

Reklama
Reklama

  • Warner Bros. oznámilo, že Back 4 Blood je gold
  • Startuje další fáze testování, zapojit se mohou všichni zájemci

Warner Bros. Games, společnost zastupující vývojáře hry, totiž oznámila, že Back 4 Blood je gold – vývoj základní hry je tedy kompletní, hráči by se tak nemuseli obávat dalších odkladů. Jak už ale (třeba díky Cyberpunk 2077) víme, tento status nemusí ve finále nic znamenat.

Pokud máte o hru zájem, nemusíte čekat do vydání – začíná totiž další fáze testování, do níž se můžete zapojit. Trvat bude až do 16. srpna, otevřená je pro všechny platformy a k dispozici bude i cross-play. Hráči si mohou vyzkoušet dvě úrovně z PvE kooperativní kampaně a dvě PvP mapy. Naše dojmy z minulé bety si můžete přečíst zde.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz