První menší aktualizace Back 4 Blood redukuje množství speciálních mutantů
Back 4 Blood Novinka První menší aktualizace Back 4 Blood redukuje množství speciálních mutantů

První menší aktualizace Back 4 Blood redukuje množství speciálních mutantů

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

15. 10. 2021 14:43

Studio Turtle Rock vydalo první update kooperativní střílečky Back 4 Blood. V něm se zaměřilo na některé prvky, které opakovaně kritizovali hráči i recenzenti. V misích nově budete čelit menšímu množství speciálních mutantů a změn doznaly i jejich schopnosti v multiplayerovém režimu Swarm.

Reklama
Reklama

  • První patch pro Back 4 Blood přináší změny balancu
  • V misích by měli ubýt speciální mutanti
  • Swarm bude o něco vyváženější

Při vydání totiž byly “speciální” příšery tak častým jevem, že je za speciální můžeme označit jen obtížně. Obzvlášť jednotky Tallboy, Bruiser nebo Exploder se na vás především při vyšší obtížnosti valily v opravdu vysokých počtech. Hráči si stěžovali, že je tak hra občas neúměrně obtížná, a především nejsou střety se silnějšími nepřáteli příliš zajímavé.

Vedle toho došlo k úpravám množství udělovaných Supply Points, tedy odměn za plnění misí v kapitole Blue Dog Hollow.

Balancem prošel i PvP režim Swarm. Značného nerfu se dočkal Bruiser, který má méně života, uděluje menší poškození, jeho speciální schopnost má delší cooldown a přeživší mu skrze slabé místo můžou udělovat větší poškození. Je fakt, že byl Brusier oproti svým kolegům v původní verzi velmi nebezpečný nepřítel (já sám jsem hrál prakticky jen za něj). Naopak o něco použitelnější by měl být Tallboy a ke změnám došlo u drobných mutantů Hockera a Stingera. Ti jsou nyní rychlejší, ale jejich útoky nejsou tak efektivní. 

Aktualizaci není třeba stahovat, postupně bude implementována na servery.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz