Zachránit svět a trochu se u toho zasmát. Trailer přibližuje příběh Mario + Rabbids Sparks of Hope
i Zdroj: Ubisoft
Mario + Rabbids Sparks of Hope Novinka Zachránit svět a trochu se u toho zasmát. Trailer přibližuje příběh Mario + Rabbids Sparks of Hope

Zachránit svět a trochu se u toho zasmát. Trailer přibližuje příběh Mario + Rabbids Sparks of Hope

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 9. 2022 11:09

Už za necelé tři týdny se na scénu vrátí Mario spolu s potrhlými králíky, Nintendo tím pádem naplno rozjíždí marketingovou kampaň. V poslední ukázce se zaměřuje na příběh.

Reklama


Trailery a gameplay ukázky zatím jasně dávají najevo, že bude dobrodružná výprava v rámci Sparks of Hope o poznání vydatnější než v případě první hry, která vyšla již před pěti lety. To potvrzuje i poslední video.

V něm autoři napovídají, o co v pokračování vlastně půjde. Mario, Rabbid Peach a jejich kamarádi se budou snažit o záchranu celého vesmíru, který ohrožuje Cursa, proradná entita chrlící temnou hmotu napříč celou galaxií. Vypadá to, že italského instalatéra tentokrát čeká pořádná fuška. Naštěstí na to nebude sám, v ukázce si můžete všimnout, že ho na cestě podpoří mnoho věrných kamarádů.

Brzy se dozvíme, zda se prácička podařila, Mario + Rabbids Sparks of Hope totiž dorazí už 20. října. Hra míří na Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz