Mario + Rabbids Sparks of Hope je gold. Hra dorazí za měsíc, prostor dostane i Rayman
i Zdroj: Ubisoft / Nintendo
Mario + Rabbids Sparks of Hope Novinka Mario + Rabbids Sparks of Hope je gold. Hra dorazí za měsíc, prostor dostane i Rayman

Mario + Rabbids Sparks of Hope je gold. Hra dorazí za měsíc, prostor dostane i Rayman

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 9. 2022 10:22

Na konec října je ohlášen návrat Maria ve společnosti potrhlých králíků. Podle posledních informací to vypadá, že vydání už nic nebrání, autoři se totiž dopracovali k důležitému milníku.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft hlásí dokončení vývoje Mario + Rabbids Sparks of Hope
  • Hra vyjde 20. října
  • V plánu jsou tři rozšíření, v tom posledním se objeví Rayman

Ubisoft v příspěvku na Twitteru oznámil, že byla dokončena základní verze hry, která je připravena na cestu do lisoven. Vývojáři se tedy nyní mohou soustředit na odstraňování zbylých chybiček, s těmi se vypořádají prostřednictvím úvodního patche.

Francouzský vydavatel zároveň oznámil, že se vybraná média mohla zúčastnit malého preview, internet tedy brzy zaplaví první dojmy. 

Mario + Rabbids Sparks of Hope dorazí 20. října exkluzivně na konzoli Nintendo Switch. Ubisoft nedávno potvrdil, že hra obdrží tři rozšíření, v tom posledním se mezi králíky proplíží ikonický Rayman.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz