Xbox Game Pass přinese i tituly pro PC
Novinka Xbox Game Pass přinese i tituly pro PC

Xbox Game Pass přinese i tituly pro PC

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

24. 1. 2018 13:13 1
Reklama
Reklama

Včerejší zpráva týkající se nových titulů pro službu Xbox Game Pass vyznívala velmi slibně již sama o sobě, dnes se k tomu však dozvídáme ještě další informace a ty opět vyznívají skutečně zajímavě i lákavě zároveň.

Služba Xbox Game Pass totiž bude obsahovat i ty tituly, kterých se týká funkcionalita Play Anywhere – tedy služba, díky níž si jednou zakoupený titul můžete zahrát na obou platformách spadajících pod Microsoft. Tedy jak pro PC, tak i pro Xbox One. A jestliže se takový titul objeví i v Xbox Game Pass, tak poté bude automaticky hratelný i na PC.

A to je rozhodně příjemná zpráva, kterou aktuálně rovněž doplňuje upoutávka lákající na oznámení včerejší. Ta láká na vidinu distribuce her ve formě jisté služby ne nepodobné například filmovému a seriálovému Netflixu.

Xbox Game Pass se tak čím dál tím více stává poměrně zajímavou službou a zároveň také něčím, co ve své podstatě nemá konkurenci nejen v případě herních konzolí a v rámci herního průmyslu jako tako takového.

Na to konto jsme jen zvědaví, co bude tím dalším krokem. Trochu logicky by se mohlo nabízet rozšíření streamovací služby a masové hraní v rámci cloudu. Nicméně něco takového je za stavu současné infrastruktury ještě přeci jen nepříliš pravděpodobné.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz