Xbox Game Pass odhaluje nové přírůstky, dorazí MLB The Show i několik titulů z EA Play
i Zdroj: San Diego Studio
MLB The Show 22 Novinka Xbox Game Pass odhaluje nové přírůstky, dorazí MLB The Show i několik titulů z EA Play

Xbox Game Pass odhaluje nové přírůstky, dorazí MLB The Show i několik titulů z EA Play

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 4. 2022 15:29

S novým začátkem měsíce nám Xbox opět představuje nové přírůstky do Xbox Game Pass. První informace dorazily už dnes ráno, kdy se polský web XGP dostal k nabídce v předstihu. Nyní přírůstky potvrzuje i oficiální anglický kanál.

Reklama
Reklama

  • Xbox představuje nové přírůstky do Xbox Game Pass
  • Služba dostane několik nových titulů z EA Play
  • Těšit se můžeme i na indie tituly

Jak už bylo předesíláno téměř ihned po vydání, do předplatné služby se dostane očekávaný letošní ročník MLB The Show, který vychází právě dnes. Společně s tím se dočkáme i Cricket 22, za dva dny si můžeme zahrát indie záležitost Chinatown Detective Agency.

Sedmého dubna se můžeme těšit také na várku her od EA, které do své služby brzy připojí Dragon Age II, Plants vs. Zombies: Garden Warfare a Star Wars: Squadrons. Dvanáctého dubna visí u Lost in Random, Panzercorps 2 a The Dungeon Of Naheulbeuk, úplně posledním přídavkem se stane Lost In Random, jenž 14. dubna dorazí do EA Play, tedy i do Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz