Hrej.cz Novinka

Watch Dogs: Legion spustí bezplatný trial

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
24. 3. 2021 08:03 Sdílej:

Městská akce Watch Dogs: Legion nezažila zrovna pohádkový start. Problémy se základní hrou doprovázely také trable s multiplayerovou částí, její PC verze byla ostatně spuštěna teprve koncem minulého týdne. Ubisoft to ale s virtuálním Londýnem nevzdává, hráče se nyní snaží nalákat na krátký víkendový pobyt.

Reklama
Reklama

Všichni zájemci totiž budou mít možnost hru bez jakýchkoliv závazků vyzkoušet. Do Londýna lze odcestovat již zítra, konec pobytu je naplánován na neděli. Přístupný by měl být veškerý obsah, Ubisoft nezmínil žádná omezení. Jde asi o ten nejlepší způsob, jak zjistit, zda do hry investovat.

Krom příběhové části se zpřístupní i online svět, ve městě lze tedy řádit i spolu s kamarády. Jak ale Tadeáš naznačil ve svých dojmech, multiplayerové režimy způsobují spíše trápení, je tedy zřejmě lepší strávit čas v singleplayeru.

Ubisoft při této příležitosti promluvil také o bonusovém obsahu. Během dubna se objeví hratelná postava Mina Sidhu, Legion obohatí také další mise a příležitosti pro kooperaci s přáteli. Multiplayer rozšíří i květnový bonusový obsah, to hlavní ale přijde až o měsíc později, kdy vychází příběhové rozšíření Bloodline, s nímž se vrátí Aiden Pierce a Wrench. V srpnu pak dojde na crossover se značkou Assassin’s Creed.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz