Hrej.cz Novinka

Vývojáři reagují na únik záběrů z Hitmana

zdenek-princ
Zdeněk Princ
14. 7. 2015 10:35 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Už během uplynulého víkendu bylo poměrně živo kolem chystaného pokračování série Hitman - někdo z vybrané skupiny testerů vypustil na internet záběry z uzavřeného alfatestu a vvýojáři, potažmo lidé ze Square Enix, měli co dělat, aby všechny úniky pochytali.

Důvod je nasnadě - prezentovat světu nehotovou alfaverzi může značně ovlivnit obecný názor na očekávanou kvalitu, v případě Hitmana se ale nic zásadně špatného neděje. Proto se i komentář komunitního manažera Travise Barboura na Twitteru obešel bez přehnané kritiky a spíše naopak lidé možnosti a vzhled alfaverze chválí. "Hra vypadá lépe a také se lépe hraje v porovnání s tím, co jste mohli vidět. Samozřejmě přineseme důkazy," napsal i přesto Barbour.

Na dotaz, kdy se důkazů dočkáme, však odpověděl vyhýbavě. Dle jeho slov budeme muset určitě nějakou chvíli počkat, pravděpodobné však je, že další porci záběrů, případně i hratelnou sekvenci dostaneme možnost zhlédnout na Gamescomu, který se uskuteční začátkem srpna v německém Kolíně nad Rýnem. Do té doby můžeme pouze spekulovat nad tím, zda se i ve světle informací o rozdělení obsahu na části máme opravdu nač těšit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz