Vývojáři mluví o destrukčním systému v Company of Heroes 3. Padající budovy mohou zranit kolem stojící vojáky
i Zdroj: Sega
Company of Heroes 3 Novinka Vývojáři mluví o destrukčním systému v Company of Heroes 3. Padající budovy mohou zranit kolem stojící vojáky

Vývojáři mluví o destrukčním systému v Company of Heroes 3. Padající budovy mohou zranit kolem stojící vojáky

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 6. 2022 18:22

Pokud vše dobře dopadne, mohla by se koncem roku urodit další novinka na poli real-time strategií. Řeč je o třetím dílu Company of Heroes, o němž autoři pohovořili ve vývojářském deníčku.

Reklama
Reklama


Vývojáři ze studia Relic Entertainment se ve videu věnují destrukčnímu systému, který by měl mít zásadní vliv na průběh boje. Hráči se mohou těšit na možnost strhnout zvonice a rozstřelit celé budovy, čímž výrazně promění bojiště.

Nepůjde přitom o pouhé vizuální efekty. Cihly opravdu budou mít odpovídající váhu, pokud spadnou na vojáky, kteří zrovna byli v nesprávný čas na nesprávném místě, bude s nimi ámen. Tím pádem se otevírají nové taktické možnosti, kterých by měl každý dobrý stratég využít.

Autoři navíc dodávají, že padající budovy nabídnou vskutku famózní podívanou, očekávají, že si hráči budou průběh hry často zastavovat, aby se pokochali zajímavými záběry. Více prozrazuje přiložené video.

Company of Heroes 3 zatím nemá konkrétní termín vydání, Relic ale chce hru odbavit někdy během letošního roku. Snad tedy nedojde k neplánovanému zpoždění.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz