Vývoj Vampire: The Masquerade – Swansong nabírá další zpoždění
i Zdroj: Hrej.cz
Vampire: The Masquerade - Swansong Novinka Vývoj Vampire: The Masquerade – Swansong nabírá další zpoždění

Vývoj Vampire: The Masquerade – Swansong nabírá další zpoždění

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 11. 2021 08:30

Dnešní doba upírům příliš nepřeje, alespoň tedy ne těm pod značkou Vampire: The Masquerade. Problematickým vývojem si prochází Bloodlines 2, odklady se však nevyhnuly ani RPG Swansong, na němž pracuje studio Big Bad Wolf.

Reklama
Reklama


Hra již byla jednou odložena, krvesajové měli původně dorazit během letošního roku, autoři si však brzy uvědomili, že potřebují více času. Nyní už je ale jasné, že ani únor 2022 nestihnou. Nově se počítá s termínem 19. května.

Studio zpoždění vysvětlilo v příspěvku na Twitteru. Tvůrci potřebují čas navíc, aby mohli doručit hru v nejlepší možné kvalitě a zároveň si také zachovali zdravou rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. 

Příspěvek zmiňuje, že se připravuje složitý svět, který hráče vtáhne. Jedno těžké rozhodnutí střídá další, s každým se navíc pojí jisté důsledky. A protože postav, dialogů a příběhových odboček je opravdu hodně, rozhodli se autoři termín o pár měsíců posunout. Čas navíc využijí k dalším potřebným úpravám a hlavně poctivému testování výsledné kvality.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz