Paradox oznamuje Vampire Bloodlines 2
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Paradox oznamuje Vampire Bloodlines 2

Paradox oznamuje Vampire Bloodlines 2

Pavel Makal

Pavel Makal

22. 3. 2019 07:06 14
Reklama

Fanoušci zubatých bytostí noci se mohou radovat. Náznaky, o nichž jsme v minulosti opakovaně psali, se potvrdily - Paradox Interactive skutečně oživuje značku Vampire a my se dozvídáme první detaily o Bloodlines 2.

Vývoj pokračování, které přichází po dlouhých šestnácti letech, má na starost tým Hardsuit Labs, který v  minulosti přinesl třeba free-to-play střílečku Blacklight: Retribution a podílel se také na Chivalry: Medieval Warfare. Aby se ale nová hra nesla v duchu svého předchůdce, postaral se o scénář Brian Mitsoda, jenž měl prsty v designu a scénáři prvních Bloodlines, toho času ještě od Troika Games. Tisková zpráva naznačuje, že se možná v rámci příběhu vrátí i někteří staří známí. Ostatně, pro upíry je nějakých šestnáct let pouhým mrknutím.

Příběh se bude točit kolem krvavé tajné války, která zuří v ulicích amerického Seattlu. Opět si vyberete klan, jenž je vašemu srdéčku nejbližší, a pustíte se do složité sítě vztahů mezi jednotlivými stranami konfliktu. Do vínku dostaneme celou řadu mocných schopností, stále ale platí, že existence upírů má lidem být utajena. V rámci Maškarády byste si tedy měli dávat dobrý pozor na to, kdo může vaše nadpřirozené kousky vidět. Opět se také vrátí nutnost vyvažovat touhu po krvi a vytrácející se lidskost hlavní postavy.

Bloodlines 2 nabídnou svět plný zajímavých postav, soubojový systém zaměřený na boj zblízka, příběh, který budete moci ovlivňovat skrz své volby a samozřejmě licenci World of Darkness, která zajistí, že tu veteráni série budou jako doma. Hra má vyjít v prvním kvartálu příštího roku na PC, PS4 a Xboxu One, už dnes se můžete podívat na první trailer.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz