Vývoj Lies od P je téměř dokončen. Tvůrci se soustředí na poslední úpravy a odstraňování chyb
i Zdroj: Neowiz Games
Lies of P Novinka Vývoj Lies od P je téměř dokončen. Tvůrci se soustředí na poslední úpravy a odstraňování chyb

Vývoj Lies od P je téměř dokončen. Tvůrci se soustředí na poslední úpravy a odstraňování chyb

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 11. 2022 10:27

Studio Neowiz prozradilo, že produkce soulsovky s Pinocchiem pokračuje dle očekávání, ba co víc, práce vývojářů se pomalu blíží do velkého finále.

Reklama

  • Autoři Lies of P se blíží do finální části vývojového procesu
  • Hra by měla vyjít v příštím roce, stále však nemá konkrétní termín vydání

Ještě letos v srpnu tvůrci odhadovali, že mají za sebou zhruba 70 % práce. Nyní to vypadá, že pořádně přitlačili na pilu. V rozhovoru pro server 4Gamer zaznělo, že se vývojový proces pomalu chýlí ke konci, zbývá už “jen” opravit chyby a postarat se o finální začištění.

To by mohlo znamenat, že se brzy dočkáme oznámení konkrétního termínu vydání. Zatím se počítá s tím, že soulsovka dorazí někdy v průběhu příštího roku, odklad evidentně nehrozí.

Hra by se eventuálně mohla objevit na letošních The Game Awards, akce bude i letos bohatá na trailery, gameplay ukázky a oznámení všeho druhu. Lies of P míří na PC a konzole PlayStation 4. PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Hned v den vydání se zařadí do Game Passu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz