Výkonný ředitel studia Bloober Team prozradil, jak to vypadá s vývojem remaku druhého Silent Hillu
i Zdroj: Konami / Bloober Team
Novinka Výkonný ředitel studia Bloober Team prozradil, jak to vypadá s vývojem remaku druhého Silent Hillu

Výkonný ředitel studia Bloober Team prozradil, jak to vypadá s vývojem remaku druhého Silent Hillu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

Studio Bloober Team nás s chystaným remakem druhého Silent Hillu pořádně napíná. Už v říjnu minulého roku se tvůrci nechali slyšet, že se vývoj blíží do závěrečné fáze, stále však neznáme termín vydání. Věci se však zřejmě brzy dají do pohybu.

Reklama


  • Piotr Babieno prohlásil, že se vývoj remaku Silent Hillu chýlí ke konci
  • Zároveň zdůraznil, že studio nemůže ovlivnit termín vydání či jeho oznámení

K vývoji se vyjádřil výkonný ředitel studia Piotr Babieno v rozhovoru pro polský PAP Biznes. “Silent Hill 2 je technicky vzato připraven. To neznamená, že je hra dokončena, ale jsme blízko.”

Remake Silent Hill 2 nabídne prvotřídní grafiku, slibuje Bloober Team
i Zdroj: Bloober Team / Konami

Remake Silent Hill 2 nabídne prvotřídní grafiku, slibuje Bloober Team

Marketingová ředitelka studia Bloober Team minulý týden vysvětlila, že v rámci příběhu remaku druhého Silent Hillu nedošlo k výraznějším změnám, což zajisté udělá radost fanouškům původní hry. Ale třeba taková grafika se pochopitelně promění k nepoznání.

Babieno nicméně zdůraznil, že studio nerozhoduje o tom, kdy bude bude hra uvedena na trh a jak budou vypadat marketingové aktivity. V těchto věcech zcela logicky rozhoduje Konami.

Nedávno se k nám doneslo, že má Konami velké plány s letošní E3, na veletrhu údajně hodlá ukázat dosud neoznámené projekty, konkrétně remake třetího dílu série Metal Gear Solid a také novou Castlevanii. Možná se tedy najde prostor i pro Silent Hill.


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama