Vyhlášení soutěže o sluchátka Logitech G Pro X
Novinka Vyhlášení soutěže o sluchátka Logitech G Pro X

Vyhlášení soutěže o sluchátka Logitech G Pro X

Tadeáš Pepř Aleš Tihlařík

Tadeáš Pepř, Aleš Tihlařík

22. 7. 2021 10:05

Minulý týden byla uzavřena soutěž o kvalitní headset Logitech G Pro X a my konečně vybrali šťastného vítěze. Kdo se může těšit na hraní s novým audio hardwarem?

Reklama
Reklama

Ptali jsme se jaká plyšová zvířata vyzkoušela, jak jim recenzovaná sluchátka sedí. Správnou odpovědí, jak jste jistě v galerii zjistili, byl medvěd a pes. Někteří z vás dokonce identifikovali správnou rasu psa, za což získávate malé, bezvýznamné plus.

Správnou odpověď zaslal a vítězem soutěže o Logitech Pro X se stává 

  • Jaroslav Spánek - Ivančice

Vítězi gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v příštích soutěžích


O CO JSME SOUTĚŽILI

Pořádný zvuk a pořádný mikrofon. To jsou základní aspekty headsetu, se kterým se při hraní neztratíte. Aleš Tihlařík při recenzování sluchátek Logitech G Pro X zjistil, že právě ony patří k těm nejlepším a chyby hledal jen velmi obtížně. Recenzovaný kousek navíc neskončí v jeho brlohu, zamíří k někomu z vás (samozřejmě patřičně očištěný a vydezinfikovaný). Pojďte s námi soutěžit!

Ještě připomínáme, že soutěžíme o sluchátka Logitech G Pro X s kovovou konstrukcí a odjímatelným mikrofonem, které se vyznačují především solidním zpracováním, decentním designem, vyváženým zvukem a kvalitní externí zvukovou kartou, která rozhodně není běžným vybavením herních headsetů. Udělá radost třeba hráčům, kteří si potrpí na kvalitu, ale nechtějí při hraní vypadat jako rozsvícený vánoční stromeček.

Soutěžní otázka je velmi jednoduchá. Zajímá nás, jaká dvě plyšová zvířata v rámci Alešova recenzování vyzkoušela, zda jim sluchátka padnou (nepadnou). Napovíme, že je nutné zapátrat v galerii článku. Správné odpovědi posílejte na adresu redakce@hrej.cz s předmětem SOUTĚŽ do příštího pátku (16. července). Vítěze pak kontaktujeme a cenu zašleme.

Přejeme vám hodně štěstí!

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz