Vydavatel Guild Wars představil novou MMO střílečku LLL. Zvláštní post-apo titul kombinuje historii a sci-fi, podívejte se na gameplay trailer
i Zdroj: NCSoft
Novinka Vydavatel Guild Wars představil novou MMO střílečku LLL. Zvláštní post-apo titul kombinuje historii a sci-fi, podívejte se na gameplay trailer

Vydavatel Guild Wars představil novou MMO střílečku LLL. Zvláštní post-apo titul kombinuje historii a sci-fi, podívejte se na gameplay trailer

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 11. 2022 13:21 3

Studio a vydavatelství NCSoft, které se v současné době stará o vývoj Guild Wars 2, oznámilo své nové MMORPG. Místo „středověkého“ fantasy žánru, ve kterém se Guild Wars odehrává, ale tentokrát vsází na budoucnost, respektive „alternativní historické sci-fi“.

Reklama

  • NCSoft představil své nové MMO nazvané jako LLL
  • Jde o post-apo střílečku s prvky RPG
  • Velice zajímavé prostředí doplňují i tajemná monstra či spojení moderní civilizace a Byzantské říše

Nový projekt, který nese název LLL, se má odehrávat na masivní otevřené mapě, která má dosahovat velikosti 30 kilometrů čtverečních. Prezentuje post-apokalyptické město Seoul, kde se v jedné časové linii setkává moderní civilizace z 23. století a Byzantská říše z 10. století. Dle vývojářů za projektem stojí otázka “co kdyby”, přičemž se v konceptové fázi snažili zjistit, jak by vypadal svět, kdyby zásadní historické události dopadly jinak, než ve skutečnosti.

Studio rovnou vydalo také gameplay trailer, které ukazuje, že v základu půjde primárně o střílečku s prvky RPG, které bude využívat nejspíše velice podobně jako The Division od Ubisoftu.

V otevřeném světě narazíme na všechno – zvláštní mytická monstra, roboty i bojová vozidla. Na konci videa pak vidíme, že se nad oblastí souboje objevuje i záhadná příšera, která celé okolí změnila na nehostinnou planetu. Velice působivé prostředí i grafický styl je dosažen i díky Unreal Engine 5. Informace jsou zatím velice kusé, i kvůli lokalizaci NCSoftu a zaměření na korejský trh. Hra by měla dorazit v roce 2024, do té doby tak vývojáři určitě odhalí ještě více informací.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz