Horizon jako MMORPG? Projekt údajně připravuje společnost NCSoft, která má na svědomí Lineage či Guild Wars
i Zdroj: Hrej.cz / David Plecháček
Novinka Horizon jako MMORPG? Projekt údajně připravuje společnost NCSoft, která má na svědomí Lineage či Guild Wars

Horizon jako MMORPG? Projekt údajně připravuje společnost NCSoft, která má na svědomí Lineage či Guild Wars

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 11. 2022 09:49

Sony i nadále pokračuje v rozvíjení zavedených značek pod deštníkem PlayStation Studios. Společnost investuje například do série Horizon, studio Guerrilla Games bude chtít do budoucna zabodovat také v dalších žánrech. Údajně se chystá i MMORPG.

Reklama

  • NCSoft podle všeho připravuje MMORPG ze světa Horizonu
  • Oficiální informace zatím chybí

Magazín VGC v této souvislosti poukazuje na zprávu serveru MTN, který zmiňuje, že Sony navázala spolupráci se společností NCSoft. Ta stojí za úspěšnými MMORPG hrami, příkladem může být Lineage či Guild Wars. A do těchto vod by údajně měli zavítat i robotičtí dinosauři od Guerrilla Games.

Hra se zatím skrývá pod označením “Project H”. Zástupci jihokorejské společnosti se však k projektu zatím nechtějí příliš vyjadřovat, což platí i pro Sony. 

VGC s odkazem na vlastní zdroje zmínilo, že studio Guerrilla Games chce Horizon již dlouho rozšířit o multiplayer. Už pro první díl se plánoval kooperativní režim, vývojáři jej ale nakonec odložili. O jeho implementaci se mluvilo i v případě pokračování, nápad se podle všeho zamlouval i Sony, režim se však ani tehdy do hry nedostal. Někdo totiž přišel s nápadem, že by mohl posloužit jako základ pro samostatný spin-off, další variantou bylo jeho představení v rámci třetího dílu.

Na kooperativní spin-off ostatně narážely i spekulace, které se objevily začátkem minulého měsíce. Mluvilo se také o remasteru Zero Dawn a rozšíření pro Forbidden West. Nezbývá než počkat na oficiální informace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz