visceral-delaji-na-nove-strilecce
Novinka Visceral dělají na nové střílečce

Visceral dělají na nové střílečce

Ondřej Švára

Ondřej Švára

Reklama

Autoři trilogie Dead Space a kooperační akce Army of Two už zřejmě pracují na next-gen střílečce pro PS4 a nový Xbox. Nepřímo to prozradil jeden ze zaměstnanců studia Jehan Choo, který má v projektu funkci výtvarníka. Zmínka o jeho činnosti se objevila v jeho osobním profilu, ale link je už dle očekávání nefunkční. Choo psal cosi o tvorbě textur a jiných grafických záležitostech.

Visceral dělají na nové střílečce
i Zdroj: Hrej.cz

Pokud Visceral skutečně pracuje na nové střílečce, mělo by ji s největší pravděpodobností představit na červnovém E3. Až pak uvidíme, kde je pravda. Visceral totiž mimochodcem patří společně s DICE a Bioware mezi studia, která už měla začít pracovat na nových hrách ze světa Star Wars. Multilicenci na tuto značku nedávno koupilo Electronic Arts a je tedy možné, že to, o čem Choo hovořil, je „jen“ nové Star Wars poháněné Frostbite 3 Enginem.

V dřívějším prohlášení EA konstatovalo, že první hra z Hvězdných válek nebude na trhu dřív než v druhé polovině příštího roku.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama