Video nechává nahlédnout do šatníků superhrdinů ze hry Gotham Knights
i Zdroj: Warner Bros.
Gotham Knights Novinka Video nechává nahlédnout do šatníků superhrdinů ze hry Gotham Knights

Video nechává nahlédnout do šatníků superhrdinů ze hry Gotham Knights

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 8. 2022 13:59

Poslední video zaměřené na Gotham Knights přináší pohled na obleky, v nichž budou hrdinové bránit obyvatele Gothamu. Zatím se zdá že bude výběr opravdu bohatý.

Reklama
Reklama

  • Video z produkce IGN se zaměřuje na obleky a módní doplňky hrdinů z Gotham Knights
  • Možnosti v úpravě obleků budou omezené, aby postavy stále vypadaly dobře

Magazín IGN ve videu ukázal hned 28 různých obleků. Od sebe se liší designem, u daného superhrdiny zároveň zajistí úpravu vybraných statistik. Autoři vysvětlili, že chtěli hráčům v oblékání postav ponechat dostatečnou volnost, zároveň však chtěli zajistit, že budou v každém případě vypadat dobře.

To ve výsledku znamená, že nebude možné všechno ledabyle kombinovat, možnosti se vždy vztahují na konkrétní styl, v jehož rámci lze upravit některé prvky, například barvu, logo, masku a tak dále.

Ve videu zaznělo, že na konceptech studio spolupracovalo s výtvarníky z celého světa (Německo, Japonsko, Korea, Spojené státy, Francie), kteří už měli v portfoliu obrázky s vlastním pohledem na daného superhrdinu. A jelikož jsou hlavní aktéři moc dobře známí, bylo z čeho vybírat. 

Šatníky si můžete osobně prošmejdit 25. října, kdy Gotham Knights dorazí na PC a na konzole Xbox Series a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz