Ve 40 letech náhle zemřel frontman kapely Low Roar, autor magického soundtracku pro Death Stranding
i Zdroj: @HIDEO_KOJIMA_EN / Twitter
Novinka Ve 40 letech náhle zemřel frontman kapely Low Roar, autor magického soundtracku pro Death Stranding

Ve 40 letech náhle zemřel frontman kapely Low Roar, autor magického soundtracku pro Death Stranding

Jakub Fišer

Jakub Fišer

31. 10. 2022 10:00 1

O víkendu protla internet tragická zpráva o úmrtí frontmana islandské kapely Low Roar. Příčinou má být náhlý, avšak intenzivní zápal plic. Upřímnou soustrast vyjádřil i Hideo Kodžima, který s Low Roar spolupracoval na své hře Death Stranding.

Reklama

  • Ve věku 40 let zemřel Ryan Karazija, frontman kapely Low Roar
  • Elektronická kapela se velkou měrou podílela na tvorbě hudby do hry Death Stranding
  • Bez Low Roar by Death Stranding nevzniklo, řekl Hideo Kodžima

Ve věku 40 let zemřel zpěvák a skladatel Ryan Karazija. Byl to právě on, kdo v roce 2011 založil na Islandu kapelu Low Roar, původně jako sólový projekt. Největším úspěchem alternativní elektronické kapely byla spolupráce na soundtracku pro videohru Death Stranding.

V oficiálním prohlášení stojí: “Po krátké nemoci zemřel ve věku 40 let na komplikace způsobené zápalem plic Ryan Karazija, frontman a hnací motor kapely Low Roar.” Nedávno kapela oznámila také nové album.

Smutek vyjádřil též Hideo Kodžima, autor hry Death Stranding. “Slyšel jsem ty zprávy. Nemůžu tomu uvěřit. Nechci tomu věřit. Bez Ryana, bez tebe a tvé hudby, by nebylo Death Stranding. Tvoje hudba bude žít navždy v tomto světě a ve mně. Děkuji. Odpočívej v pokoji,” napsal japonský vývojář na svůj Twitter.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz