Hra s Elle Fanning je možná Death Stranding 2, další indicie poskytla producentka z Kojima Productions
i Zdroj: Kojima Productions
Novinka Hra s Elle Fanning je možná Death Stranding 2, další indicie poskytla producentka z Kojima Productions

Hra s Elle Fanning je možná Death Stranding 2, další indicie poskytla producentka z Kojima Productions

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 10. 2022 09:48

Hideo Kodžima v rámci propagace své další hry rozjel slušný guerillový marketing, fanoušci se nyní snaží rozklíčovat, co se z tajemného projektu nakonec vyklube. Nápovědu nabídla i producentka ze studia Kojima Productions.

Reklama

  • V dosud neoznámené hře od Kojima Productions si skutečně zahraje Elle Fanning
  • Producentka Kateryna Tarasova v souvislosti s projektem zmínila Death Stranding 2

Další stopy se objevily v rámci veletrhu PAX Australia, QR kód odkazoval na obrázek, který potvrdil, že silueta skutečně patří herečce Elle Fanning. Stále však není jasné, v jakém projektu si zahraje.

Vody následně rozvířila producentka Kateryna Tarasova, která v příspěvku na Twitteru poukázala na otázky z plakátů. Magazín Gematsu zaregistroval, že tweet obsahuje hashtag odkazující na značku Death Stranding. Jedná se tedy o pokračování?

To je sice možné, Tarasova ovšem v navazujícím příspěvku vysvětlila, že za hashtag zapomněla umístit otazník. Nelze tedy vyloučit, že se pouze snažila zmást internetové detektivy, kteří se celé záležitosti snaží přijít na kloub.

Co se z projektu nakonec vyklube, to se snad dozvíme ještě letos. Proslýchá se, že Kodžima zavítá na The Game Awards, kde titul oficiálně představí. Nebo k odhalení dojde na jiné akci? Otázky, samé otázky.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz