Vampire Survivors dostává DLC Legacy of the Moonspell, přináší nové postavy i zbraně
i Zdroj: Studio Poncle
Novinka Vampire Survivors dostává DLC Legacy of the Moonspell, přináší nové postavy i zbraně

Vampire Survivors dostává DLC Legacy of the Moonspell, přináší nové postavy i zbraně

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 12. 2022 12:50

Populární pixelartová hra Vampire Survivors se po vydání v říjnu letošního roku těší velké popularitě. Minimálně na Steamu do ní každý den zamíří desítky tisíc hráčů, na což vývojáři navazují s vydání vůbec prvního DLC Legacy of the Moonspell.

Reklama

  • Vampire Survivors se rozšiřuje o nové DLC
  • To přináší nové postavy, zbraně i stage

To se ke hráčům dostává již dnes, na mobilní verzi má dojít „brzy“. Dodatek přidává osm nových postav, 13 nových zbraní a další stage, která má být 25x větší, než současné úrovně. Stejně tak se hráči dočkají šesti nových skladeb a několika achievementů.

„Klan padl. Moonspell, kdysi bdělí strážci kouzelného údolí v horách, byli přemoženi hordami yokai a oni. Ačkoli je tento hive spektrální aktivity zrádný, může poskytnout některé nápovědy k lokaci vampíra. Pokud ne, nutnost porazit tisíce duchů bude přinejmenším zábavné,“ zní oficiální popis Legacy of the Moonspell, které je dostupné za dvě eura.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz