Valve výrazně navyšuje produkci vlastních handheldů. Steam Deck by v následujících měsících měl být dostupnější
i Zdroj: Valve
Novinka Valve výrazně navyšuje produkci vlastních handheldů. Steam Deck by v následujících měsících měl být dostupnější

Valve výrazně navyšuje produkci vlastních handheldů. Steam Deck by v následujících měsících měl být dostupnější

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 6. 2022 09:36

Ani Valve se nevyhnulo problémům vyplývajícím z celosvětové čipové krize, což se projevilo v dostupnosti handheldu Steam Deck. To se ale velmi brzy změní.

Reklama

  • Valve posiluje produkci handheldů Steam Deck
  • Každý týden se jich mezi lidi dostane více než dvojnásobné množství

Společnost oznámila, že již rozeslala poslední e-maily k rezervacím pro druhý kvartál letošního roku, od 30. června začne řešit rezervace pro další čtvrtletí. 

Objednávky by nyní navíc měly být odbavovány mnohem rychleji, a to díky výraznému navýšení produkce. Každý týden se mezi lidi dostane více než dvojnásobek Steam Decků.

Valve přitom začátkem měsíce oznámilo, že odkládá uvedení dokovací stanice, která měla být dostupná již během jara. Důvodem je právě nedostatek součástek a omezení ve výrobních střediscích spojená s koronavirovou pandemií. Společnost vysvětlila, že k produkci doků potřebuje jiné součástky než v případě handheldů, výroba navíc probíhá v separátních fabrikách, s dostupností Steam Decku tedy nijak nesouvisí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz