V září se podíváme na Rainbow Island, Slime Rancher 2 se chystá na režim předběžného přístupu
i Zdroj: Monomi Park
Novinka V září se podíváme na Rainbow Island, Slime Rancher 2 se chystá na režim předběžného přístupu

V září se podíváme na Rainbow Island, Slime Rancher 2 se chystá na režim předběžného přístupu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 8. 2022 08:55

Loňská Xbox & Bethesda Games Showcase potěšila všechny chovatele virtuálního slizu, studio Monomi Park totiž oznámilo, že brzy naváže na oblíbeného Slime Ranchera. Autoři nyní prozradili, kdy druhý díl dorazí.

Reklama
Reklama

  • Slime Rancher 2 dorazí už 22. září
  • Hra bude dostupná na Steamu, Epic Games Store a na konzolích Xbox Series
  • Zatím půjde o early access verzi, autoři budou postupně doplňovat další obsah

Oznámení poukazuje na termín 22. září, kdy se hra zpřístupní na Steamu, v obchodě Epic Games Store a také na konzolích Xbox Series v rámci programu Game Preview. Hned od prvního dne se zároveň zařadí do nabídky služby Xbox Game Pass.

Zatím však půjde o early access. Vývojáři upozorňují, že hra v této fázi nebude kompletní, do plné verze se překlopí až časem. Chybět budou některé herní prvky, slizáci, předměty, lokace, kompletní nebude ani příběh. Další obsah chtějí autoři dodávat postupně formou pravidelných updatů. 

Pokud se ale rozhodnete navštívit Rainbow Island už v předběžném přístupu, nemusíte se bát, že o postup hrou přijdete, jakmile dojde k vydání plné verze. Autoři ujišťují, že bude veškerý progress zachován.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz