Dle insidera se dnes potvrdí příchod Death Stranding do Xbox Game Pass pro PC
i Zdroj: Kojima Productions
Novinka Dle insidera se dnes potvrdí příchod Death Stranding do Xbox Game Pass pro PC

Dle insidera se dnes potvrdí příchod Death Stranding do Xbox Game Pass pro PC

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 8. 2022 08:40

Před dvěma dny jsme vás informovali o tom, že Xbox pravděpodobně láká na příchod Death Stranding do Xbox Game Pass pro PC. I když by se mohlo zdát takové spojení nepravděpodobné, neustále změny fotografií a nyní i informace Toma Hendersona příchod hry potvrzují.

Reklama
Reklama

  • Příchod Death Stranding do Xbox Game Pass má být dnes potvrzen
  • Tvrdí to insider Tom Henderson

Jak upozorňuje insider Nibel, Twitter účet Game Passu si několikrát změnil úvodní fotografii, přičemž ve všech případech šlo o fotografie z Death Stranding. Vedení Xbox zatím celou situaci nijak nekomentovalo, k tomu by dle Toma Hendersona mělo dojít během dnešního dne, kdy bude příchod hry oficiálně potvrzen. 

Partnerství Death Stranding a Game Passu se může zdát nepravděpodobné, jak ale upozorňují hráči i novináři, vydávání počítačové verze hry mělo na starosti 505 Games, nikoliv PlayStation. Práva se tak nejspíše neomezují pouze na klasické obchody. Dle spekulací pak mělo o rozšíření hry do Game Passu chtít i samotné Sony, a to kvůli nalákání hráčů na další díl.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz