V Techlandu se začíná připravovat fantasy RPG zasazené do otevřeného světa
i Zdroj: Techland
Novinka V Techlandu se začíná připravovat fantasy RPG zasazené do otevřeného světa

V Techlandu se začíná připravovat fantasy RPG zasazené do otevřeného světa

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 5. 2022 09:42

Techland přislíbil, že bude Dying Light 2 po vydání podporovat minimálně pět let, je ale jasné, že se současně vrhne do nového projektu. A právě k němu se objevily první detaily.

Reklama

  • Techland oznámil nový projekt
  • Fantasy RPG má přinést opravdový next-gen zážitek
  • Na hře pracují zkušení veteráni herní branže

Zdá se, že mají autoři poměrně jasnou představu o tom, jak bude další titul vypadat. V jádru se jedná o fantasy RPG zasazené do otevřeného světa, autoři o něm mluví jako o “skutečném next-gen zážitku”. Bezesporu půjde o náročný projekt, studio tedy začíná nabírat další zaměstnance, o čemž svědčí celá řada otevřených pozic.

V týmu se najdou veteráni herní branže, například Karolina Stachyra a Arkadiusz Borowik, kteří se podíleli na druhém a třetím dílu série Zaklínač. V rámci nového projektu dohlédnou na scénář. O design otevřeného světa se postará Bartosz Ochman (Zaklínač 3, Cyberpunk 2077), Kevin Quaid (Horizon Zero Dawn) přispěje jako hlavní animátor, David McClure, který pracoval třeba pro Playground Games či Deep Silver, se zhostí role vedoucího designéra. V křesle kreativního ředitele usedne Mario Maltezos, jenž byl například u vývoje Prince of Persia: The Sands of Time.

Výkonný ředitel Techlandu Paweł Marchewka v tiskové zprávě zmiňuje, že se bude nová značka diametrálně lišit od her, které studio doposud vyprodukovalo. V týmu podle něj nechybí zajímavé nápady, zápal a odhodlání, nezbývá tedy než doufat, že dobré rozpoložení vydrží co nejdéle. Marchewka dodal, že se těší na moment, kdy budou mít možnost projekt představit fanouškům, na to je však příliš brzy. Zatím se tedy musíme spokojit s úvodním obrázkem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz