Techland odkládá první příběhové rozšíření pro Dying Light 2, v červnu dorazí menší update
i Zdroj: Techland
Dying Light 2 Novinka Techland odkládá první příběhové rozšíření pro Dying Light 2, v červnu dorazí menší update

Techland odkládá první příběhové rozšíření pro Dying Light 2, v červnu dorazí menší update

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 5. 2022 10:10

Těšili jste se na první příběhové rozšíření pro Dying Light 2? Tak to si budete muset ještě chvíli počkat, to aby těch odkladů v tomto týdnu nebylo málo.

Reklama
Reklama

  • Příběhové Dying Light 2 rozšíření bylo odloženo na září
  • V červnu dorazí update, který odemkne nové mise, odměny a potvory

Techland s omluvou oznámil, že na přípravu rozšíření potřebuje trochu víc času, červnový termín zkrátka nestíhá. Zpoždění se nabralo kvůli dodatečným úpravám, jako je například fanoušky žádaný režim New Game Plus. Autoři nyní cílí na září.

Studio také uvolnilo aktualizovaný jízdní řád, dle kterého se v červnu nějakého obsahu přece jen dočkáme. Hru obohatí režim pro pořizování fotografií a také první kapitola In the Footsteps of a Nightrunner. Tvůrci slibují nové mise, odměny, potvory a další drobnosti.

V grafice je naznačeno také druhé příběhové rozšíření, to je ale pochopitelně bez termínu. Více informací se dozvíme v následujících měsících. Dying Light 2 je k dispozici na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Ještě letos by hra měla dorazit také na Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz