V remaku prvního The Last of Us se našly obrázky, které možná odkazují na další projekt studia Naughty Dog
i Zdroj: Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment
The Last of Us: Part I Novinka V remaku prvního The Last of Us se našly obrázky, které možná odkazují na další projekt studia Naughty Dog

V remaku prvního The Last of Us se našly obrázky, které možná odkazují na další projekt studia Naughty Dog

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

6. 9. 2022 11:03

Remake prvního The Last of Us původní hru v mnoha ohledech značně vyšperkoval, renovace se mimo jiné dočkaly také interiéry. Na jedné nástěnce se dokonce našly podezřelé obrázky, které by mohly odkazovat na další projekt.

Reklama

  • V remaku se nachází snímky, které možná poukazují na novou značku
  • Zřejmě jde o fantasy
  • Studio obrázky zatím nijak nekomentovalo

Pokud by obrázky skutečně odkazovaly na novou značku od Naughty Dog, šlo by zřejmě o fantasy počin. Na snímcích pózuje neznámá válečnice, kterou doprovází zvířecí společník, další koncept zase zabírá draka chrlícího oheň.

Nebylo by to poprvé, co studio Naughty Dog nenápadně poukazuje na další projekt. Vzpomenout můžeme na třetí Uncharted, kde si pozorní hráči všimli novinového titulku, který upozorňoval na smrtelně jedovatou houbu. Šlo o jednu z několika narážek na The Last of Us

Je samozřejmě otázkou, zda by se v Naughty Dog na další projekt našel nějaký prostor. Studio chystá samostatně stojící multiplayerový titul vycházející z The Last of Us Part II, Neil Druckmann navíc už v dubnu minulého roku avizoval, že již mají hotovou kostru scénáře k třetímu dílu. Zatím se tedy zdá, že práce mají víc než dost.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz