V Phasmophobia nově duchové uslyší vše
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka V Phasmophobia nově duchové uslyší vše

V Phasmophobia nově duchové uslyší vše

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 1. 2021 10:54
Reklama

Stejně jako Fall Guys či Among Us získala na platformě Twitch velkou popularitu i hororová multiplayerová hra Phasmophobia od studia Kinetic Games. Vývojáři se o hru neustále starají a s novým updatem se rozhodli, že hledání duchů bude ještě o něco strašidelnější a složitější.

Menší update tak přichází se zásadní změnou, díky které vás duchové slyší i přes to, že k nim přímo nepromlouváte. Před touto aktualizací byla možné s duchem interagovat pouze skrze mikrofon, tento input se pak dále dělil na využití vysílačky, kdy vás slyšeli všichni spoluhráči, a volné promlouvání.

Nyní vás duchové slyší nejen při mluvení do vysílačky, ale i když do hry vůbec nemluvíte – stačí mít nasazený mikrofon a třeba dýchat, drhnout o mikrofon nebo tvořit jiné zvukové podněty. Aktualizace, která mimo výše zmíněného opravuje i bugy či zpřístupňuje profesionální obtížnost, je už dostupná ve hře.

V Phasmophobia nově duchové uslyší vše
i Zdroj: Hrej.cz

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz